




Підлога пазл - модульне підлогове покриття 600x600x10мм зелена трава (МР4)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підлога пазл - модульне підлогове покриття 600x600x10мм зелена трава (МР4)
Матеріал килимка: ЕВА (етиленвінілацетат)
М'яка підлога пазл - це квадратні елементи, які щільно з'єднуються між собою. 3Д друк принту, є кілька фактур панелей: під дерево, ламінат, воду. Збоку кожна панель має по 2 декоративні заглушки.
Пол пазл складається з декількох шарів:
- Основа ЕВА.
- Шар із 3D друком принта (кілька варіантів забарвлення).
- Захистний шар зд принта від зношування.
Переваги термо килимка “Пол пазл”:
- Швидкий монтаж. Отримайте теплу підлогу за 5 хвилин.
- Підходить для утеплення підлоги в будь-якому приміщенні, включаючи балкон, кухню, ванну кімнату, туалет. Підлога пазл не боїться води, також виключена поява грибка, не вбирає запахи. Підходить для домашнього та офісного використання.
- Зносостійкість. Матеріал не боїться перепадів температур, не вигоряє на сонці, не боїться вологи та впливу будь-яких хімічних речовин.
- Зберігають тепло в кімнаті. За рахунок комірчастої структури матеріалу такий килимок не пропускає шуму та холоду.
- Гіпоалергенний матеріал, безпечний для дітей.
- Нековзна поверхня.
- Відсутність неприємного запаху.
- Негорючий матеріал.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sticker Wall |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 600 мм |
| Толщина | 10 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип использования | Для внутренних работ |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество в упаковке | 6 |
| Материал | EVA |
| Форма поставки материала | Плитка |
- Цена: 150 ₴




