




Самоклеюча декоративна 3D панель під цеглу зелений мікс 700х770х4мм (141)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Самоклеюча декоративна 3D панель під цеглу зелений мікс 700х770х4мм (141)
Декоративні 3D панелі на самоклеючій основі. Тепер можна легко зробити ремонт за 1 день! При цьому не потрібно шукати підрядників для ремонту, немає пилу та будівельного сміття в будинку.
Матеріал - спінений поліпропілен. Термін служби становить понад 20 років.
Переваги панелей:
- Легкий монтаж;
- Підходять для використання на нерівних поверхнях;
- Якісний утеплювач;
- Має властивості шумоізоляції та вібропоглинання;
- Можна мити;
- Не вбирають вологу та бруд;
- Гіпоалергенні;
- Незаймистий матеріал;
- М'які та безпечні для дітей;
- Не виділяють шкідливих випарів;
- Є всі необхідні сертифікати.
Самоклеючі панелі з універсальним дизайном підходять для поклейки як у приватному будинку:
- Квартира/будинок (кухня, санвузол, житлові кімнати, балкон, гардероб, передпокій).
Так і в громадських місцях:
- Магазини, паби, кафе, шоу руми, офіси, гаражі, дачі, ігрові зали.
Інструкція з монтажу декоративної 3D панелі:
- Виміряти поверхню, що обклеюється;
- Очистити стіну від пилу;
- З панелі зняти захисну плівку;
- Приклеїти панель до стіни та щільно притиснути.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sticker Wall |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 770 мм |
| Длина | 700 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Материал | Вспененный полипропилен |
| Покрытие | Лак |
| Состояние | Новое |
| Тип использования | Для внутренних работ |
| Толщина | 5 мм |
| Форма поставки материала | Лист |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Sticker Wall |
| Покрываемая упаковкой площадь | 0.539 кв.м |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Китай |
- Цена: 77 ₴


